www.obudzgeniusza.pl
Waluty:
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Informacje na temat bezpieczeństwa Bezpieczeństwo płatności Płatność kartą kredytową na naszej stronie internetowej przez trzecią stronę płatności wizy jest zabezpieczona, wolna od ryzyka, jednocześnie akceptujemy inne płatności, takie jak Moneygram, Westunion. Wszelkie prośby, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, zrobią wszystko, aby Ci pomóc. Dziękuję za wizytę, życzę udanych zakupów. Szanujemy Twoją prywatność i doceniamy Twoją firmę. Nigdy nie udostępniamy danych kontaktowych dotyczących konta ani informacji o płatności żadnym zewnętrznym dostawcom, współpracownikom ani usługodawcom, chyba że jest to absolutnie konieczne, aby ukończyć transakcję i zamówienie. Nasze zobowiązanie do zachowania prywatności Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby lepiej chronić Twoją prywatność, poniższe objaśnienie wyjaśnia, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób są używane, w jaki sposób są one chronione i jak się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek obawy. Jakie informacje są gromadzone: w ramach procesu zamówienia od kupujących zbierane są następujące informacje:

Nazwa Wysyłka / Adres rozliczeniowy Adres e-mail Numer telefonu Informacje o karcie kredytowej / debetowej.

Zasady agenta

Nasza firma oferuje teraz szeroką gamę usług, aby współpracować z Tobą, łącznie z usługą produktu i doradztwem w zakresie rozszerzenia, szczegóły w następujący sposób:

1. szybko i celowo. Teraz możesz być agentem produktowym naszej firmy. Wtedy możesz otworzyć swoją nową sprzedaż online! A nasza firma dałaby pierwszeństwo, aby zapewnić Ci usługę polecania produktu i swobodnego przedłużania, abyś wygrał w pierwszym uruchomieniu!

2. W celu zachowania aktualizacji produktu, zalecamy, aby wszystkie towary na stronie internetowej sprzedaży, dostarczone przez nas. Zauważalibyśmy przez e-mail lub TEL o aktualizacji nowych towarów. W tym samym czasie, jeśli masz zapotrzebowanie na nowy produkt lub rynek, po prostu informacje zwrotne i nasza firma odpowiedzą natychmiast.

3. Silny system wsparcia logistycznego i wspólna praca w fabryce sprawiają, że jesteśmy pewni, że detaliczna obsługa towarów. Jednocześnie, podobnie jak w przypadku wysyłki, nasza firma będzie mogła swobodnie świadczyć usługi Door To Door i Dropping.

4. Ceny detaliczne są ustalane lokalnie przez pośrednika, a ceny hurtowe naszych produktów są oparte na naszych cenach detalicznych. Zwykle mamy do czynienia ze zniżką handlową, ilość jest z preferencyjnym traktowaniem.

5. Strona internetowa agentów może swobodnie wybrać sposób płatności, który zależy od praktycznej sytuacji, a silne wsparcie techniczne naszej firmy może rozwinąć moduł płatności internetowych w celu rozszerzenia Twojego biznesu

6. Nasza firma gwarantuje, że pod względem ilości zamówień złożonych po 2 dniach dostawy, i dostarczyć listę wszystkich numerów śledzenia zamówień, które można śledzić w czasie rzeczywistym on-line. Czas dostawy towarów do miejsca przeznaczenia przez 3-5 dni.

7. W odniesieniu do towarów transportowych i związanych z nimi polityk oraz związanych z nimi produktów często zadawanych pytań, proszę zadbać o to, aby witryna detaliczna naszej firmy była właściwa! W tym samym czasie agenci mogą opierać się na swoich potrzebach, udzielać informacji zwrotnych od naszej firmy, a my dokonamy aktualizacji "zgodnie ze specyfiką firmy".

Powrót